01 mai 2011

Etapa a VIII-a

Astazi cei de Gloria Ivesti au facut spectacol pe teren propriu contra celor de la Victoria Independenta castigand seniori cat si juniorii.Seniorii au castigat cu scorul de 5-3 conducand la pauza cu 2-0 prin golurile lui Cojocaru si juniorul Hodorogea Daniel dar in cea de a2a repriza au fost egalatati imediat dar cei de la Ivesti nu sau lasat pe o ureche si au inscris prin Stanciu dar imediat au fost egalati dar pe final cei de la ivesti au mai inscris 2 goluri unul de Racovita un gol superb de 70 de metri iar Silian a inchis tabela la 5-3.

Junii lui Anghel Fanel au castigat cu scorul de 11-0.Juniorii sau jucat cu cei de la Independenta ratand multe ocazii de gol.Golurile au fost inscrise de Tiron Lucian(4),Neagu Alin(5),Trandafir Sorin si Cazacu Ioan.